TJEP ST-50 Brads, 35 mm
| Spezifikationen | |
| Artikel Nr. | 842235 |
| EAN Nr. | 5702558422352 |
| Anzahl | 1.500 Stück |
| VE / Karton | 10 Stück |
| Oberfläche | Verzinkt |
| Grad | 0° |
| Durchmesser | 1,8 mm |
| Länge | 35 mm |
| Gewicht | 1,197 kg |
| Artikel Nr. | Produkt |
|---|---|
| 100240 | TJEP ST-15/50 GAS 3G Bradsnagler |
| 100425 | TJEP ST-50 Betonnagler |
| 100823 | TJEP ST-15/50 GAS 2G Bradsnagler |
| Paslode FN 1650 C |













