TJEP ES-500 Klammern 30 mm
| Spezifikationen | |
| Artikel Nr. | 841730 |
| EAN Nr. | 5702558417303 |
| Anzahl | 2.400 Stück |
| VE / Karton | 6 Stück |
| Oberfläche | Verzinkt |
| Länge | 30 mm |
| Breite | 10,8 mm |
| Stärke | 1,0 x 1,3 mm |
| Gewicht | 1,48 kg |
| Artikel Nr. | Produkt |
|---|---|
| 100682 | TJEP ES-500/40 Klammergerät |
| 100712 | TJEP Kompressorset (ES-500/40) |













