TJEP AP 40/50 Ankernägel
| Spezifikationen | |
| Artikel Nr. | 837994 |
| EAN Nr. | 5702558379946 |
| Anzahl | 1.200 Stück |
| VE / Palette | 120 Stück |
| Schaft | Rillennägel |
| Oberfläche | Verzinkt 12µ+ |
| Kopf | Rundkopf |
| Grad | 34° |
| Durchmesser | 4,0 mm |
| Länge | 50 mm |
| Gewicht | 6,3 kg |
CE-gekennzeichnet gemäß:EN 14592 / EUROCODE 5 | |
| Artikel Nr. | Produkt |
|---|---|
| 100255 | TJEP KA 4060 GAS 3G Ankernagler |
| PPN50Ci |










CE-gekennzeichnet gemäß:


