TJEP MXW 21/30 Rillennägel
| Spezifikationen | |
| Artikel Nr. | 836930 |
| EAN Nr. | 5702558369305 |
| Anzahl | 14.000 Stück |
| VE / Palette | 40 Stück |
| Schaft | Rillennägel |
| Oberfläche | Blank |
| Kopf | Rundkopf |
| Grad | 15° |
| Durchmesser | 21 mm |
| Länge | 30 mm |
| Gewicht | 11,92 kg |
| Artikel Nr. | Produkt |
|---|---|
| 100050 | TJEP MX-50 Coilnagler |
| 100193 | MAKITA AN510H HP Coilnagler |













